Aktualności

zobacz na mapie

Kontakt

25 - 434 Kielce, Os. Na Stoku ul. Sikorskiego 2 
  tel. 41 330 23 33
  e-mail: rekreacja@hotellamar.pl
 

poniedziałek-piątek: 15:00-22:00
sobota: 13:00-22:00, niedziela: 13:00-20:00

Nauka pływania

nauka-plywania-01Zajęcia organizowane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o to, by nauka pływania była nie tylko efektowna, ale i przyjemna. Lekcje przygotowywane są zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców w różnym wieku oraz o różnym stopniu opanowania techniki pływania.
Nauka pływania dla dzieci, organizowana przez Centrum Rekreacji w Kielcach, to możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych, jak również skorzystania z lekcji indywidualnych. W trakcie zajęć nasi instruktorzy dbają o to, by prawidłowa technika ruchów sprzyjała większemu komfortowi poruszania się w wodzie.
Nabór prowadzimy przez cały rok, kursy rozpoczynają się we wrześniu i trwają do końca roku szkolnego. Zajęcia odbywają się cyklicznie, zgodnie z ustalanym na początku roku harmonogramem.
Szkolenie odbywa się na różnym poziomie - w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczestników.
Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, która dba o prawidłowy przebieg zajęć i proces kształcenia młodych pływaków. Instruktorzy, w trakcie trwania zajęć, dbają również o pełne bezpieczeństwo uczestników kursu.

Co powinieneś wiedzieć

info_sign

Kursy wymagają wcześniejszej rezerwacji. Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu: 41 33 02 333, e-mail: rekreacja@hotellamar.pl

Mając na uwadze komfort ćwiczących, zajęcia odbywają się w grupach max. 12 osobowych.

H Harmonogram zajęć C Cennik R Regulamin uczestnictwa w kursie nauki i doskonalenia pływania

Oferta Specjalna